Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

NONSTOP ČISTENIE KANALIZÁCIE!

Pre čistenie kanalizácie využívame najmodernejšie systémy:

- čistenie vysokotlakovou technikou
- čistenie špirálovou technikou / elektromechanické čistenie kanalizácie

Čo je to vysokotlakové čistenie kanalizácie:

Je to najmodernejšie čistenie kanalizácie s najväčšou účinnosťou . Okrem toho že Vám odstráni problém v kanalizácii vyčistí aj steny kanalizácie od rôznych usadenín . Týmto čistením sa predchádza aj havarijným stavom kanalizácie .Po tomto zákroku ostáva potrubie ako nové .Využívame najmodernejšie stroje na vysokotlakové čistenie kanalizácie od zaručených dodávateľov.

Čistenie kanalizácie a odpadových potrubí vysokotlakovým čistením kanalizácie je momentálne najmodernejšou a najefektívnejšou technológiou . Touto metódou sa čistia upchaté kanalizácie od priemeru DN 40 až do DN 350 . Princíp čistenie kanalizácie touto metódou spočíva v tom , že pri vysokom tlaku vody a pri vysokom prietoku vody daný problém v potrubí odstránime a vyplavíme jeho zvyšky do obecnej kanalizácie , žumpy , ČOV a pod . Pri čistení používame špeciálne certifikované trysky , ktoré Vám dokonale vyčistia potrubie ale aj steny potrubia od rôznych usadenín , mastnôt a pod. Pre svojich zákazníkov využívame najmodernejšie typy diaľkovo ovládaných pracovných strojov na vzdialenosť niekoľko desiatok metrov . Týmto čistením sa predchádza takisto aj havarijným stavom kanalizácie .

Zariadenie na vysokotlakové čistenie kanalizácie sa nachádza v dodávke Fiat Ducato , čiže nie je problém prísť do rôznych garáži , budov , obcí , miest , chatových oblastí a pod.

Detaily zariadenia na vysokotlakové čistenie kanalizácie :
Prístroj má pracovný výkon až do výšky 200 barov pri prietoku 60 l / min. Dĺžka hadice je až 90 m .Čo je to špirálové čistenie kanalizácie / elektromechanické čistenie kanalizácie :

Toto čistenie sa tak isto volá aj frézovanie potrubia . Odstraňujú sa ním tvrdé usadeniny v kanalizácii , tak isto sa sním odstraňujú korene v kanalizácii . Využívame osvedčené a najmodernejšie technológie na čistenie touto technikou .

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa takisto ľudovo nazýva „krtkovanie“ . Princíp čistenia touto metódou spočíva v tom , že pri použití oceľových špirál elektromotor točí a vibruje dané špirály , ktoré uvoľňujú usadeniny z potrubia . Týmto čistením kanalizácie sa takisto uvoľňujú tvrdé usadeniny ako napr. kusy vodného kameňa a pod. Touto technológiou čistíme potrubie od priemeru DN32 až do DN160 . Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva najmä v rodinných domoch kde nie je prístup zo šachty , žumpy , ČOV a pod . Krtkovanie vykonávame prenosným zariadením , čiže nie je problém sa dostať aj do ťažko prístupných miest ako napr. garáže , pivnice a pod. Sme pripravení Vám prečistiť WC , umývadlá , vane , pisoáre , sprchy , výlevky a pod .

Detaily zariadenia na elektromechanické čistenie kanalizácie :
Prístroj má motor s výkonom 700 W pri 520 ot./min . Možnosť napojenia 4 špirál ( 8mm , 10 mm , 16 mm , 22mm) . Dĺžka oceľových špirál je až do 40 m .Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE!

Aj počas víkendov a sviatkov!