Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

Čistenie / vyťahovanie lapačov tukov:

Lapače tukov sú podľa platnej legislatívy neodmysliteľnou súčasťou každej stravovacieho zariadenia . Lapače tukov sú špeciálne nádoby určené na zachytávanie tukov , mastnôt a olejových nečistôt . Lapač tukov pracuje ako nádoba , ktorá daný tuk uchytí a zvyšok (čistá voda) odtečie ďalej do kanalizácie.

Pri lapači tukov treba myslieť aj na pravidelnú servisnú údržbu. Zanedbanie a naplnenie lapača spôsobuje jeho zahltenie a potom činnosť lapača je obmedzená . Tým pádom sa potom tuky dostávajú ďalej do kanalizácie , kde sa uchytávajú o steny kanalizačného potrubia , čo k vedie k znižovaniu prietoku potrubia a neskôr k úplnému upchatiu kanalizačného potrubia.

V konečnom dôsledku potom vznikajú potom vyššie náklady na čistenie kanalizačného potrubia a aj daného lapača tukov.

Pre správnosť fungovania lapača tukov treba zvoliť pravidelné časové intervaly na jeho údržbu . So stanovením správnej starostlivosti o lapač tukov Vám radi pomôžeme a tým pádom zabezpečíme bezstarostný chod Vašej reštaurácie . Disponujeme špeciálnou cisternou s obsahom 2000 l , ktorá je umiestnená na valníku značky Peugeot Boxer , čiže nie je problém prísť aj do ťažko prístupných poprípade nespevnených terénov.

Technické špecifikácie: Nádrž – 2000 l
Motor – Honda
Výkon 4350 l / min.
Dĺžka sacej hadice – 20 m

Technické špecifikácie: Nádrž – 10 000 lAk máte lapač tukov a potrebujete ho vytiahnuť / prečistiť neváhajte nám zavolať. Tak isto Vám zistíme ako často by sa mal lapač tukov vyťahovať. Ak sa bojíte že bude všade špinu , nemusíte sa báť. Naši technici po sebe vždy upracú.

Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE!

Aj počas víkendov a sviatkov!