Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

NONSTOP ELEKTROMECHANICKÉ ČISTENIE KANALIZÁCIE!

Pre čistenie kanalizácie využívame najmodernejšie systémy:

- čistenie vysokotlakovou technikou
- čistenie špirálovou technikou / elektromechanické čistenie kanalizácie

čo je to elektromechanické čistenie kanalizácie / špirálové čistenie kanalizácie / krtkovanie:

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa takisto ľudovo nazýva „krtkovanie“ . Princíp čistenia touto metódou spočíva v tom , že pri použití oceľových špirál na ktorých sa nachádza koncovka zvolená podľa priemeru a miery zanesenia potrubia elektromotor točí a vibruje dané špirály , ktoré uvoľňujú usadeniny z potrubia . Týmto čistením kanalizácie sa takisto uvoľňujú tvrdé usadeniny ako napr. kusy vodného kameňa a pod. Touto technológiou čistíme potrubie od priemeru DN32 až do DN200 . Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva najmä v rodinných domoch kde nie je prístup zo šachty , žumpy , ČOV a pod, z toho dôvodu že daný problém v potrubí rozbije na malé kusy, ktoré sa následne vyplavia do hlavnej kanalizácie, čo znamená, že nie je riziko vyplavenia odpadu z kanalizácie do interiéru domu/bytu . Krtkovanie vykonávame prenosným zariadením , čiže nie je problém sa dostať aj do ťažko prístupných miest ako napr. garáže , pivnice a pod. Sme pripravení Vám prečistiť WC , umývadlá , vane , pisoáre , sprchy , výlevky a pod .

RIDGID FLEXSHAFT 1

Ako jedna z prvých firiem na Slovensku disponujeme novým typom čističky potrubí.

Prečo použiť práve túto čističku:
- Reťazové omieľače nachádzajúce sa na začiatku čistiacej špirály sa dokážu vnútri potrubia roztiahnuť na požadovanú veľkosť (využívané hlavne pri nových typov domov, kde sa kanalizácia pri kuchynských drezoch redukuje z priemeru DN50 do DN110), čo znamená prispôsobenie si omieľača podľa požadovaného priemeru.
- Možnosť súčasne s čistením potrubia používať inšpekčnú kameru (monitoring kanalizácie), čo znamená dokonalé vyčistenie potrubia a skontrolovanie si svojej práce priamo počas čistenia.
- Akumulátorový pohon - ušetrenie elektrickej energie u klienta.

Technické údaje:
Dĺžka čistiacej špirály: 21,3m
Rýchlosť točenia špirály: 1800 ot./min. – 2500 ot./min.
Pohon: Akumulátorový

Detaily ďalšieho zariadenia na elektromechanické čistenie kanalizácie :
Prístroj má motor s výkonom 700 W pri 520 ot./min . Možnosť napojenia 4 špirál ( 8mm , 10 mm , 16 mm , 22mm , 32mm) . Dĺžka oceľových špirál je až do 50 m .Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE!

Aj počas víkendov a sviatkov!