Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

NONSTOP MONITORING KANALIZÁCIE!

Monitoring kanalizácie slúži k overeniu stavu potrubia . S monitoringom kanalizácie dokážeme identifikovať príčinu poškodenia kanalizácie . Takisto kamerový systém sa využíva aj pri vyhľadávaní prípojky z ulice do Vášho domu .Keďže disponujeme aj najmodernejším náradím , vieme podľa vyhľadávača určiť presné miesto , kde sa dané poškodenie nachádza , tým pádom nemusíte rozkopávať celú trasu potrubia . Vaše kanalizačné potrubie Vám dokážeme zmonitorovať až do dĺžky 50m . V prípade čistenia kanalizácie dostávate automaticky zľavu na monitoring kanalizácie.

Náš kamerový systém :

Mikro kamery : Týmto druhom kamier dokážeme zmonitorovať Vaše potrubie od priemeru DN 32 až do DN 110 .Tlačné kamery :

Týmto druhom kamier dokážeme zmonitorovať Vaše potrubie od priemeru DN 110 až do DN 250 .


Ak potrebujete zmonitorovať kanalizáciu neváhajte nám zavolať. Ponúkame monitoring + následné danie záznamu do vášho počítača alebo vieme Vám zaznám poskytnúť na USB/CD.Trasovanie kanalizácie :

Trasovanie kanalizácie vykonávame vďaka najmodernejším technológiam . Princíp činnosti spočíva v tom , že vďaka monitoringu kanalizácie vyhľadáme poškodenie potrubia a pomocou detektora dokážeme určiť presné miesto , a hĺbku osadenia potrubia . Vďaka monitoringu a detekcií potrubia ušetríte množstvo peňazí za výkopové práce a výmenu kanalizácie . Tak isto sa trasovanie kanalizácie využíva v budovách , kde nevedia ktorým smerom je dané odpadové potrubie vedené . Detektor pracuje na frekvecii 33 kHz a 512 Hz .Ak potrebujete zmonitorovať kanalizáciu neváhajte nám zavolať. Ponúkame monitoring + následné danie záznamu na USB/CD.

Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE!

Aj počas víkendov a sviatkov!