Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

KRTKOVANIE – ČISTENIE KANALIZÁCIE - GALANTA a okolie
TV MONITORING KANALIZÁCIE – Galanta a okolie

Trápi Vás upchatý odtok, odpad, drez, WC, pisoár, gulička, vaňa, strešný/dažďový zvod v Galante a okolí?
Ponúkame Vám profesionálne čistenie kanalizácie / krtkovanie, monitoring, čistenie / vyťahovanie lapačov tukov.

NONSTOP KRTKOVANIE / ČISTENIE KANALIZÁCIE – TV MONITORING KANALIZÁCIE GALANTA – 0905 351 406Vysokotlakové krtkovanie / čistenie kanalizácie v Galante a okolí:

Je to najmodernejšie čistenie kanalizácie s najväčšou účinnosťou . Okrem toho že Vám odstráni problém v kanalizácii vyčistí aj steny kanalizácie od rôznych usadenín . Týmto čistením sa predchádza aj havarijným stavom kanalizácie .Po tomto zákroku ostáva potrubie ako nové .Využívame najmodernejšie stroje na vysokotlakové čistenie kanalizácie od zaručených dodávateľov.

Čistenie kanalizácie a odpadových potrubí vysokotlakovým čistením kanalizácie je momentálne najmodernejšou a najefektívnejšou technológiou . Touto metódou sa čistia upchaté kanalizácie od priemeru DN 40 až do DN 350 . Princíp čistenie kanalizácie touto metódou spočíva v tom , že pri vysokom tlaku vody a pri vysokom prietoku vody daný problém v potrubí odstránime a vyplavíme jeho zvyšky do obecnej kanalizácie , žumpy , ČOV a pod . Pri čistení používame špeciálne certifikované trysky , ktoré Vám dokonale vyčistia potrubie ale aj steny potrubia od rôznych usadenín , mastnôt a pod. Pre svojich zákazníkov využívame najmodernejšie typy diaľkovo ovládaných pracovných strojov na vzdialenosť niekoľko desiatok metrov . Týmto čistením sa predchádza takisto aj havarijným stavom kanalizácie .
Elektromechanické krtkovanie / čistenie kanalizácie v Galante a okolí:

Toto čistenie sa tak isto volá aj frézovanie potrubia . Odstraňujú sa ním tvrdé usadeniny v kanalizácii , tak isto sa sním odstraňujú korene v kanalizácii . Využívame osvedčené a najmodernejšie technológie na čistenie touto technikou .

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa takisto ľudovo nazýva „krtkovanie“ . Princíp čistenia touto metódou spočíva v tom , že pri použití oceľových špirál elektromotor točí a vibruje dané špirály , ktoré uvoľňujú usadeniny z potrubia . Týmto čistením kanalizácie sa takisto uvoľňujú tvrdé usadeniny ako napr. kusy vodného kameňa a pod. Touto technológiou čistíme potrubie od priemeru DN32 až do DN160 . Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva najmä v rodinných domoch kde nie je prístup zo šachty , žumpy , ČOV a pod . Krtkovanie vykonávame prenosným zariadením , čiže nie je problém sa dostať aj do ťažko prístupných miest ako napr. garáže , pivnice a pod. Sme pripravení Vám prečistiť WC , umývadlá , vane , pisoáre , sprchy , výlevky a pod .TV monitoring kanalizácie v Trnave a okolí:

Monitoring kanalizácie slúži k overeniu stavu potrubia . S monitoringom kanalizácie dokážeme identifikovať príčinu poškodenia kanalizácie . Keďže disponujeme aj najmodernejším náradím , vieme podľa vyhľadávača určiť presné miesto , kde sa dané poškodenie nachádza , tým pádom nemusíte rozkopávať celú trasu potrubia .
Ponúkame monitoring od priemeru potrubia DN40 až do DN300.Medzi naše služby nielen v Galante patrí krtkovanie / čistenie upchatých:
- WC
- pisoárov
- vane a sprchy
- guličky a výlevky
- dažďové a strešné zvody
- drezy a umývadlá
- stúpačiek
- TV monitoring a lokalizácia porúch potrubia
- čistenie lapačov tukov

Ak potrebujete zmonitorovať kanalizáciu nielen v Galante neváhajte nám zavolať. Ponúkame krtkovanie v Galante / čistenie kanalizácie v Galante + monitoring + následné danie záznamu na USB/CD.

Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE v Galante a okolí!

Aj počas víkendov a sviatkov!