Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

KRTKOVANIE – ČISTENIE KANALIZÁCIE - PIEŠŤANY a okolie
TV MONITORING KANALIZÁCIE – PIEŠŤANY a okolie

Trápi Vás upchatý odtok , odpad, drez, WC, pisoár, gulička, vaňa, strešný/dažďový zvod v Piešťanoch a okolí?
Ponúkame Vám profesionálne čistenie kanalizácie / krtkovanie , monitoring kanalizácie , čistenie / vyťahovanie lapačov tukov .

NONSTOP KRTKOVANIE / ČISTENIE KANALIZÁCIE – TV MONITORING KANALIZÁCIE PIEŠŤANY – 0905 351 406

Vysokotlakové krtkovanie / čistenie kanalizácie v Piešťanoch a okolí:

Je to najmodernejšie a zároveň aj najúčinnejšie čistenie kanalizácie. Okrem toho že Vám odstráni dôvod upchatia vyčistí aj rôzne usadeniny na stenách potrubia. Týmto čistením sa predchádza aj havarijným stavom kanalizácie. Po tomto čistení zostáva potrubie v podobe nového potrubia. Využívame najmodernejšie stroje na vysokotlakové čistenie kanalizácie od zaručených dodávateľov.

Čistenie kanalizácie a odpadových potrubí vysokotlakovým čistením kanalizácie je momentálne najmodernejšou a najefektívnejšou technológiou. Touto metódou čistíme potrubia od priemeru DN 40 až do DN 350. Princíp čistenie kanalizácie touto metódou spočíva v tom , že pri vysokom tlaku vody a pri vysokom prietoku vody daný problém v potrubí odstránime a vyplavíme jeho zvyšky do ČOV , žumpy , kanalizácie a pod. Pri čistení máme na výber zo špeciálnych certifikovaných trysiek, ktoré Vám dokonale vyčistia potrubie ale aj steny potrubia od rôznych masnôt, usadenín , vodného kameňa a pod. Pre spokojnosť našich zákazníkov využívame najmodernejšie typy diaľkovo ovládaných pracovných strojov na vzdialenosť niekoľko desiatok metrov. Týmto čistením sa predchádza takisto aj havarijným stavom kanalizácie.
Elektromechanické krtkovanie / čistenie kanalizácie v Piešťanoch a okolí:

Toto čistenie sa slangovo nazýva krtkovanie. Odstraňujú sa ním tvrdé usadeniny v kanalizácii, tak isto sa sním odstraňujú korene v kanalizácii. Využívame najmodernejšiu techniku od zaručených dodávateľov.

Princíp čistenia touto metódou spočíva v tom , že pri použití oceľových špirál elektromotor točí a vibruje dané špirály (cca 500 ot./min.), ktoré uvoľňujú usadeniny z potrubia. Týmto čistením kanalizácie sa takisto uvoľňujú tvrdé usadeniny ako napr. kusy vodného kameňa a pod. Touto technológiou čistíme potrubie od priemeru DN32 až do DN160 . Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva najmä v rodinných ale aj bytových domoch kde nie je prístup zo šachty, žumpy, ČOV a pod. a musíme čistiť dané potrubie od WC. Krtkovanie vykonávame prenosným elektromechanickým zariadením, čiže nie je problém sa dostať aj do ťažko prístupných miest ako napr. garáže , pivnice a pod. Sme pripravení Vám prečistiť WC, pisoáre, výlevky, vane, umývadlá, sprchy, dažďové/strešné zvody , hlavné kanalizácie a pod.

TV monitoring kanalizácie v Piešťanoch a okolí:

Monitoring kanalizácie sa využíva na overenie stavu potrubia. S monitoringom kanalizácie dokážeme identifikovať presnú príčinu poškodenia kanalizácie. Keďže disponujeme aj najmodernejšou technikou, vieme podľa frekvenčného vyhľadávača určiť presné miesto, kde sa dané poškodenie nachádza, tým pádom nemusíte rozkopávať celú trasu potrubia ale iba miesto poškodenia.
Ponúkame monitoring od priemeru potrubia DN40 až do DN300.Medzi naše služby nielen v Piešťanoch patrí krtkovanie / čistenie upchatých:
- WC
- pisoárov
- vane a sprchy
- guličky a výlevky
- dažďové a strešné zvody
- drezy a umývadlá
- stúpačiek
- TV monitoring a lokalizácia porúch potrubia
- čistenie lapačov tukov

Ak potrebujete zmonitorovať kanalizáciu nielen v Piešťanoch neváhajte nám zavolať. Ponúkame krtkovanie v Piešťanoch / čistenie kanalizácie v Piešťanoch + monitoring + následné danie záznamu na USB/CD.

Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE v Piešťanoch a okolí!

Aj počas víkendov a sviatkov!