Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

KRTKOVANIE – ČISTENIE KANALIZÁCIE PRE STAVEBNÉ FIRMY
TV MONITORING KANALIZÁCIE

Pri stavbe nových rodinných alebo aj bytových domoch sa stáva, že následkom zhútňovania podsypu alebo pri prevoze materiálu, respektíve preprave ťažkých mechanizmou po základovej doske/deke domu sa vzniknutým tlakom môže poškodiť kanalizácia.

Preto je lepšie ak si dáte v takejto fáze prekontrolovať kanalizáciu špeciálnou kamerou určenou na monitoring kanalizácie, čo Vám v prípade poškodenia potrubia môže ušetriť množstvo financií pri následnej oprave kanalizačného potrubia v tejto fáze stavby domu, ako keď zistíte, že je potrubie poškodené pri odovzdávaní domu novému majiteľovi, kde pri následnej oprave kanalizačného potrubia musíte vysekávať podlahy (dlažbu, plávajúcu podlahu aleb parkety), poter, podlahové vykurovanie a pod.

Záznam monitoringu kanalizačného potrubia Vám vieme odovzdať na USB/CD, takisto Vám k nemu vieme vystaviť protokol prác, ktorým môžete zákazníkovi zdokladovať správne uloženie a bezchybnosť kanalizačného potrubia.

NONSTOP KRTKOVANIE / ČISTENIE KANALIZÁCIE – TV MONITORING KANALIZÁCIE – 0905 351 406KRTKOVANIE – ČISTENIE KANALIZÁCIE PRE BYTOVÉ DOMYPre čistenie bytových domov (činžiakov) ponúkame následné práce:

- čistenie ležatej kanalizácie
- čistenie zvislej kanalizácie
- čistenie dažďových zvodov
- frézovanie stúpačiek
- monitoring kanalizácie s možnosťou záznamu na USB/CD
- protokol k monitoringu potrubia


Medzi naše služby patria: