Čistenie kanalizácií - Západoslovenský kraj
Viac ako tisícky spokojných zákazníkov
KRTKOVANIE ZSK s.r.o.
Oblúková 1832/31 917 01
Trnava

KRTKOVANIE – ČISTENIE KANALIZÁCIE - TRNAVA a okolie
TV MONITORING KANALIZÁCIE – TRNAVA a okolie

Trápi Vás upchatý odtok, odpad, drez, WC, pisoár, gulička, vaňa, strešný/dažďový zvod v Trnave a okolí?
Ponúkame Vám profesionálne čistenie kanalizácie / krtkovanie, monitoring, čistenie / vyťahovanie lapačov tukov.

NONSTOP KRTKOVANIE / ČISTENIE KANALIZÁCIE – TV MONITORING KANALIZÁCIE TRNAVA – 0905 351 406Vysokotlakové krtkovanie / čistenie kanalizácie v Trnave a okolí:

Je to najmodernejšie čistenie kanalizácie s najväčšou účinnosťou . Okrem toho že Vám odstráni problém v kanalizácii vyčistí aj steny kanalizácie od rôznych usadenín . Týmto čistením sa predchádza aj havarijným stavom kanalizácie .Po tomto zákroku ostáva potrubie ako nové .Využívame najmodernejšie stroje na vysokotlakové čistenie kanalizácie od zaručených dodávateľov.

Čistenie kanalizácie a odpadových potrubí vysokotlakovým čistením kanalizácie je momentálne najmodernejšou a najefektívnejšou technológiou . Touto metódou sa čistia upchaté kanalizácie od priemeru DN 40 až do DN 350 . Princíp čistenie kanalizácie touto metódou spočíva v tom , že pri vysokom tlaku vody a pri vysokom prietoku vody daný problém v potrubí odstránime a vyplavíme jeho zvyšky do obecnej kanalizácie , žumpy , ČOV a pod . Pri čistení používame špeciálne certifikované trysky , ktoré Vám dokonale vyčistia potrubie ale aj steny potrubia od rôznych usadenín , mastnôt a pod. Pre svojich zákazníkov využívame najmodernejšie typy diaľkovo ovládaných pracovných strojov na vzdialenosť niekoľko desiatok metrov . Týmto čistením sa predchádza takisto aj havarijným stavom kanalizácie .

Dĺžka čistiacej hadice je 90m, takže nám nerobí problém vyčistiť aj dlhšiu trasu potrubia. Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa zväčša využíva proti spádu potrubia najideálnejšie zo šachty, poprípade z čistiaceho otvoru, aby sme predišli vytopeniu miestnosti. V opačnom prípade využívame zväčša elektromechanické čistenie kanalizácie.

Prístroj, ktorý využívame na vysokotlakové čistenie kanalizácie pracuje pod prietokom 60l / min (1l/sekunda), čo znamená dokonalé vyčistenie vašej kanalizačnej prípojky.

Viac info v SEKCII TU
Elektromechanické krtkovanie / čistenie kanalizácie v Trnave a okolí:

Toto čistenie sa tak isto volá aj frézovanie potrubia . Odstraňujú sa ním tvrdé usadeniny v kanalizácii , tak isto sa sním odstraňujú korene v kanalizácii . Využívame osvedčené a najmodernejšie technológie na čistenie touto technikou .

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa takisto ľudovo nazýva „krtkovanie“ . Princíp čistenia touto metódou spočíva v tom , že pri použití oceľových špirál elektromotor točí a vibruje dané špirály , ktoré uvoľňujú usadeniny z potrubia . Týmto čistením kanalizácie sa takisto uvoľňujú tvrdé usadeniny ako napr. kusy vodného kameňa a pod. Touto technológiou čistíme potrubie od priemeru DN32 až do DN160 . Elektromechanické čistenie kanalizácie sa využíva najmä v rodinných domoch kde nie je prístup zo šachty , žumpy , ČOV a pod . Krtkovanie vykonávame prenosným zariadením , čiže nie je problém sa dostať aj do ťažko prístupných miest ako napr. garáže , pivnice a pod. Sme pripravení Vám prečistiť WC , umývadlá , vane , pisoáre , sprchy , výlevky a pod .NOVINKA! RIDGID FLEXSHAFT 1

Ako jedna z prvých firiem na Slovensku disponujeme novým typom čističky potrubí.

Prečo použiť práve túto čističku: - Reťazové omielače nachádzajúce sa na začiatku čistiacej špirály sa dokážu vnútri potrubia roztiahnuť na požadovanú veľkosť (využívané hlavne pri nových typov domov, kde sa kanalizácia pri kuchynských drezoch redukuje z priemeru DN50 do DN110), čo znamené prispôsobenie si omielača podľa požadovaného priemeru.
- Možnosť súčasne s čistením potrubia používať inšpekčnú kameru (monitoring kanalizácie), čo znamená dokonalé vyčistenie potrubia a skontrolovanie si svojej práce priamo počas čistenia.

Technické údaje: Dĺžka čistiacej špirály: 21,3m
Rýchlosť točenia špirály: 1800 ot/min - 2500ot./min
Pohon: Akumulátorový

Detaily ďalšieho zariadenia na elektromechanické čistenie kanalizácie:
Prístroj má motor s výkonom 700W pri 520 ot./min. Možnosť napojenia 4 špirál (8mm, 10mm, 16mm, 22mm, 32mm). Dĺžka oceľových špirál je až do 50m.TV monitoring kanalizácie v Trnave a okolí:

Monitoring kanalizácie slúži k overeniu stavu potrubia . S monitoringom kanalizácie dokážeme identifikovať príčinu poškodenia kanalizácie . Keďže disponujeme aj najmodernejším náradím , vieme podľa vyhľadávača určiť presné miesto , kde sa dané poškodenie nachádza , tým pádom nemusíte rozkopávať celú trasu potrubia .
Ponúkame monitoring od priemeru potrubia DN40 až do DN300.

K monitoringu kanalizácie ponúkame službu trasovanie kanalizácie, čo znamená, že Vám pomocou detektora, ktorý zachytáva frekvenciu kamerovej hlavice nájde presné miestom kde sa hlavica nachádza a tým pádom Vám dokážeme vytýčiť miesto poškodenia kanalizácie.

Používame prístroje, ktoré pracujú na frekvencii 512 Hz a 33 kHz

Viac info v nasledovnom linku: Monitoring kanalizácieMedzi naše služby nielen v Trnave patrí krtkovanie / čistenie upchatých:
- WC
- pisoárov
- vane a sprchy
- guličky a výlevky
- dažďové a strešné zvody
- drezy a umývadlá
- stúpačiek
- TV monitoring a lokalizácia porúch potrubia
- čistenie lapačov tukov

Ak potrebujete zmonitorovať kanalizáciu nielen v Trnave neváhajte nám zavolať. Ponúkame krtkovanie v Trnave / čistenie kanalizácie v Trnave + monitoring + následné danie záznamu na USB/CD.

Zistite viac z našej ponuky v sekcii Služby TU.

NONSTOP ČISTENIE A MONITORING KANALIZÁCIE v Trnave a okolí!

Aj počas víkendov a sviatkov!